Kultúra

Pozvánka na Halloweensky večer a lampiónový sprievod 2023

Pozvánka na Mikulášsku kapustnicu 2022

Mikulášska kapustnica 2022

Sobotné večerné prehliadky a Kino na hrade

Slovenské národné múzeum- Múzeum bábkarských kultúr a hračiek, hrad modrý Kameň Vás pozýva na večerné a nočné prehliadky múzea obohatené o legendy.

Pozvánka na medzinárodný deň detí 2021

Obecný úrad v Závade Vás srdečne pozýva na Medzinárodný deň detí, ktorý sa uskutoční 04. júna 2021 o 15:30 na nádvorí MŠ a Obecného úradu.

Fond na podporu umenia podporil v roku 2019 nákup kníh

Obec Závada získala v roku 2019 prostredníctvom projektu „Akvizícia knižničného fondu v knižnici Závada“ finančné prostriedky na nákup novej literatúry.

Mikulášska kapustnica - pozvánka

Starosta obce závada Vás pozýva na Mikulášsku kapustnicu, ktorá bude na nádvorí Obecného úradu, 6. decembra 2019 o 16:30 hod.

Fond na podporu umenia podporil v roku 2018 nákup kníh

Obec Závada získala v roku 2018 prostredníctvom projektu „Akvizícia knižničného fondu v knižnici Závada“ finančné prostriedky na nákup novej literatúry.

Fond na podporu umenia podporil nákup kníh

Obec Závada získala v roku 2017 prostredníctvom projektu „Akvizícia knižničného fondu v knižnici Závada“ finančné prostriedky na nákup novej literatúry.

Deň detí 2017

Obecný úrad Závada Vás v piatok, 02. júna 2017, o 15:00 h srdečne pozýva na nádvorie Materskej škoy a Obecného úradu, kde spolu oslávime Medzinárodný deň detí.

Každé dieťa, vo veku od 0 do 15 rokov, s trvalým pobytom v Závade, ktoré sa zúčastní MDD a zapojí sa do súťaží, bude zaradené do zlosovania o 10'' tablet.

Přihlásit se k odběru RSS - Kultúra