TERAZ.SK - spravodajský portál
Aktualizácie: pred 8 min 39 s

Villa zdolala v odvete Leicester a postúpila do finále Ligového pohára

pred 20 min 4 s
Domácich poslal do vedenia v 12. minúte Matt Targett, no v ďalšom priebehu mali tlak i viac šancí hostia.
Kategórie: Šport

Kristoffersen si upevnil vedenie v celkovom poradí i slalome

pred 36 min 4 s
Po ňom viedol domáci Marco Schwarz, ale v druhom kole urobil obrovskú chybu a diskvalifikovali ho.

Do cieľa slalomu mužov v Schladmingu prišla aj jedna žena

pred 48 min 4 s
Súťaž po drobnom prerušení pokračovala, no prestížne podujatie má na konte ďalší incident po tom, ako v minulosti fanúšikovia hádzali snehové gule na Nóra Henrika Kristoffersena.

NBA: Milwaukee zdolalo Washington

pred 1 hod 3 min
Milwaukee zaznamenalo v prvom polčase až 88 a stanovilo tak nový klubový rekord.

NHL: St. Louis zdolalo Calgary, Ottawa vyhrala v Buffale

pred 1 hod 29 min
Hokejisti St. Louis Blues ukončili trojzápasovú sériu prehier.

Slováci sa pokúsia v Osijeku zabojovať o postup do Litvy

Ut, 28/01/2020 - 21:51
Slováci najprv nastúpia v stredu proti Rusom, vo štvrtok ich čaká domáci výber a v sobotu Azerbajdžan.

Cingel prispel k triumfu Mountfieldu dvoma bodmi, Gerhát skóroval

Ut, 28/01/2020 - 21:33
František Gerhát skóroval pri výhre Litvínova nad Plzňou 5:1.

Čajkovský prispel gólom k triumfu Dinama Moskva

Ut, 28/01/2020 - 21:04
Hráči Amuru Chabarovsk zvíťazili nad Salavatom Julajev Ufa 4:2. Zastavili tak sériu prehier, ktorá trvala deväť stretnutí.

Aj WTA použije na antukových turnajoch jastrabie oko

Ut, 28/01/2020 - 19:21
Tenisová organizácia chce predísť sporom a kontroverziám, ktoré často sprevádzali posudzovanie dopadu loptičky podľa stôp na antukovom povrchu.

Schwarz na čele v 1. kole nočného slalomu v Schladmingu

Ut, 28/01/2020 - 19:15
Slalomári z elitnej žrebovanej skupiny sa museli na prestížnom nočnom podujatí vyrovnať so snežením a vo vrchnej časti zjazdovky Planai aj s hmlou.

Pištej, Wang a Balážová postúpili na German Open ďalej

Ut, 28/01/2020 - 18:53
Ľubomír Pištej si v 2. kole poradil s Moldavcom Andreiom Putunticom hladko 4:0, Jang Wang zdolal 4:2 Pavla Platonova z Bieloruska.

Nitra vyzve v osemfinále Challenge Cupu lídra francúzskej ligy

Ut, 28/01/2020 - 18:35
Omladené družstvo Nitry figuruje v Edymax extralige priebežne na 6. priečke.

Pettersson podpísal s Pittsburghom novú päťročnú zmluvu

Ut, 28/01/2020 - 18:22
Dvadsaťtriročný obranca prišiel do Pittsburghu v decembri 2018 z Anaheimu výmenou za útočníka Daniela Spronga.

Slováci do 17 rokov v Beleku dvakrát proti rovesníkom z Rakúska

Ut, 28/01/2020 - 18:03
Reprezentačný tréner Branislav Fodrek na februárové súboje v Beleku nominoval dvadsaťčlenný káder, v ktorom sú dvaja legionári.

Nórka Hegerbergová si roztrhla väzy v kolene a má po sezóne

Ut, 28/01/2020 - 17:20
Ako potvrdil jej francúzsky klub Olympique Lyon, 24-ročná útočníčka si roztrhla väzy v ľavom kolene a mimo bude niekoľko mesiacov.

Fernandinho predĺžil zmluvu s Manchestrom City do roku 2021

Ut, 28/01/2020 - 17:01
Fernandinho prišiel do City v roku 2013 zo Šachtaru Doneck za 35 miliónov eur.

Shiffrinová vynechá zjazd a super-G v ruskom stredisku Rosa Chutor

Ut, 28/01/2020 - 16:45
Shiffrinová si chce podľa oficiálneho stanoviska lyžiarskej federácie USA oddýchnuť a absolvuje iba tréningový blok.

Lautaro Martinez z Interu Miláno s dvojzápasovým trestom a pokutou

Ut, 28/01/2020 - 16:36
Martinez tiež musí zaplatiť pokutu 15.000 eur. Pyká za nešportové správanie, keď kričal na hlavného rozhodcu, ktorý mu v nadstavenom čase ukázal žltú kartu.

TIPSPORT LIGA: Zvolen posilnil český obranca Kubát

Ut, 28/01/2020 - 16:24
Pre Kubáta to bude prvá skúsenosť so slovenskou najvyššou súťažou. Na drese bude nosiť číslo 18.

Flamengo získalo útočníka Barbosu z Interu Miláno na trvalý prestup

Ut, 28/01/2020 - 16:09
Barbosa si po príchode do Interu v roku 2016 nedokázal nájsť miesto v základnej zostave a tak odišiel hosťovať do Flamenga.