TERAZ.SK - spravodajský portál
Aktualizácie: pred 2 hod 12 min

Tréner nemeckej dvadsaťjednotky Kuntz povedie Turecko

pred 2 hod 25 min
Bývalý reprezentačný útočník doviedol nemeckú reprezentáciu do 21 rokov k titulu majstrov Európy v roku 2017 a o dva roky neskôr postúpil jeho tím do finále šampionátu.
Kategórie: Šport

Ostapenková sa prebojovala do semifinále turnaja WTA v Luxemburgu

pred 3 hod 11 min
Vo štvrťfinále si ako tretia nasadená poradila s turnajovou osmičkou Alizé Cornetovou z Francúzska.

Čerepovec s Liškom nestačil na Admiral Vladivostok

pred 3 hod 40 min
Admiral vybojoval prvé víťazstvo v tomto ročníku a odlepil sa z dna tabuľky Východnej konferencie.

Mihalíková postúpila do semifinále štvorhry na turnaji WTA v Portoroži

pred 4 hod 32 min
V boji o postup do finále dvojica narazí na najvyššie nasadený domáci pár Andreja Klepačová, Tamara Zidanšeková.

Plíšková pre zranenie zápästia príde o turnaj v Ostrave

pred 4 hod 50 min
Druhý ročník podujatia WTA kategórie 500 s dotáciou 565.530 dolárov štartuje cez víkend zápasmi kvalifikácie.

Premiérová séria Behaj lesmi na Slovensku zaznamenala veľký úspech

pred 4 hod 58 min
Tri preteky, tri unikátne miesta slovenskej prírody, desiatky kilometrov po lesných chodníkoch a na čerstvom vzduchu.

Paralympijský Festival Paráda v Piešťanoch bude po pauze opäť naživo

pred 5 hod 2 min
Pripravené budú športy ako parastolný tenis, paralukostreľba, paradrezúra, boccia, paracyklistika a ďalšie, v ktorých si budú môcť prítomní zmerať sily so slovenskými športovcami.

Do boja na MS v Belgicku mieri 16 slovenských cyklistov

pred 5 hod 7 min
Medzi ženami bude patriť medzi hlavné favoritky rakúska olympijská víťazka Anna Kiesenhoferová, zlato jej bude chcieť vyfúknuť strieborná medailistka Annemiek van Vleutenová z Holandska.

Neapol zmazal dvojgólové manko, Spalletti: Ukázali sme charakter

pred 5 hod 1 min
Myslím si, že sme v závere boli unavení. Musíme mať viac loptu na kopačkách, aby nás to stálo menej síl, uviedol tréner anglického tímu.

Dvojkajak Baláž, Myšák smerujú priamo do A-finále K2 na 500 m

pred 5 hod 40 min
Mariana Petrušová skončila vo svojej rozjazde K1 na 500 m na poslednej ôsmej pozícii a šampionát sa pre ňu skončil.

Športové lezenie: Kuric skončil 40. v disciplíne speed

pred 6 hod 5 min
Medzi ženami v rýchlostnej disciplíne speed vybojovala zlato Poľka Natalia Kalucká (7,18).

Strakosha zavinil prehru Lazia, podľa trénera za chybu draho zaplatili

pred 6 hod 18 min
Brankár Lazia chcel loptu chytiť do rúk, ale tá sa mu vyšmykla, narazila do žrde a od neho do siete.

Gončarov navrhuje reformu majstrovstiev sveta, chce až 24 tímov

pred 6 hod 26 min
Na konci turnaja by jeden tím zostúpil priamo do prvej divízie, baráž by hrali ďalšie dve mužstvá, navrhol Gončarov.

Fanúšikovia Dortmundu sa hnevajú pre dresy, výrobca sa ospravedlnil

pred 7 hod 6 min
Borussia nastúpila v Istanbule v inom dizajne dresov, aké bežne používa. Podklad loga bol v rovnakej farbe, akú mali samotné dresy.

Timašov ostáva v NY Islanders, na skúšku príde Gustafsson

pred 7 hod 16 min
Dvadsaťdeväťročný Švéd odohral v minulej sezóne 29 zápasov za Philadelphiu a Montreal, nazbieral v nich gól a 11 asistencií. V 16 súbojoch play off pridal tri body (1+2).

Telekom Night Run 2021 je vypredaný, slovenská elita beží o tituly

pred 7 hod 35 min
V Bratislave sa zíde celá slovenská bežecká špička na čele s jednotkou Tiborom Sahajdom, ktorý Telekom Night Run vyhral v oboch posledných klasických edíciách (2018, 2019).

EKL: Schranz pomohol Slavii gólom, podľa Trpišovského je istota